Dere kan komme på mitt hjemmekontor i Oslo, eller jeg kurser dere på online, det være seg via Skype, Facetime eller ved å bruke Go Mentors trygge nettbaserte plattform. Lengden av hver økt kan variere, men jeg vil anbefale fra 1.0 til 1,5 time.
Dere får 3 timers privatundervisning/ kursing om våre kjærlighetsspråk. Hvordan vi viser at vi er glade i partneren varierer. Så det gjelder å kunne lese hverandres kjærlighetsspråk for å nå fram til hverandre og verdsette den andres uttrykk.
Dette er kursinnholdet:
- Hvordan viser dere som par at dere er glade i hverandre? Hva slags kjærlighetsspråk har hver av dere?
- Har dere to som er partnere det samme kjærlighetsspråket? Hvis ikke, hvordan da nå fram til hverandre?
- Hvordan skjønne/verdsette din partners kjærlighetsspråk?
- Et blikk sier mer enn ord: Bevissthet rundt kroppsspråket
- Kjærlighet = følelser. Vise følelser, uttrykke følelser-hvordan gjøre det så du når fram til partneren?
Prisen for dette kurset er kr. 4500
Foruten å være kursleder tilbyr jeg også nettbasert parterapi. Det har jeg gjort i lengre tid, ikke bare i dagens unntakstilstand.